.

.

Holdia Стартер Реле 12V 3 Терминали 725-3001 925-3001 Компатибилен со Младенче Кадетската 1050 1200 1204 1210 1211 1250 1440 1450 1512 1710 1711 1712 1806 1810 1811 Lwan Трактор MTD Snowblower

Holdia Стартер Реле 12V 3 Терминали 725-3001 925-3001 Компатибилен со Младенче Кадетската 1050 1200 1204 1210

DEN 564.00

Пристапност
Во достапна форма

【ЗАМЕНИ За】Младенче Кадетската 725-3001 925-3001 Gravely 035634 20626200. 【ОДГОВАРА За】Младенче Кадетската 108 109 128 129 149 169 682 782 782 D 882 1050 1200 1204 1210 1211 1250 1440 1450 1512 1710 1711 1712 1806 1810 1811 1812 1861 1862 1872 2072 2082 2160 2164 2165 Младенче Lo-Момче 154 184 185 Кадетската 75 85 86 87 H1748 H1952 H1954 Z-Сила 42 44 48 54 60 3648 3654 M48 M60 M72 другите. 【SPEC】12 volt 3 терминал Работа Тековната 50 A Inrush Тековната 60 A.ЗАБЕЛЕШКА】Ова е резервни дел за косилка за трева, ве молиме споредете ја големината со вашиот стар за да се избегне било монтажа проблем. 【1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, ние ќе ви даде брз одговор побрзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент