.

.

Кристофер Најт Дома CKH Мали Овална Мо Rotatable Кафе на Маса, Црна

Кристофер Најт Дома CKH Мали Овална Мо Rotatable Кафе на Маса, Црна

DEN 7821.60

Пристапност
Во достапна форма

Секој е 25 1/4" висок целина.Атрактивна цена поени направи тоа лесно да се attractively прикажување на вашите омилени предмети.Цврсто направен за да биде функционална, како тие се модерни.Домаќин на стилови за да го дополни секој décor.Ротирачки врвот функција.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Фина екипа смола за изградба.Јамка и Намалување на куп.Се инспирирана од Југозападниот дел на примитивни кабината мотив со овој ураганот светилка.Продолжување Род од Quoizel колекција.Мали собранието е потребно, (алатки и инструкции се вклучени).Нијанси се 11" широк на врвот x 13" широк на дното x 10" висока.Селски бронза заврши.База е 11" широк во најширока точка.База е направена за да изгледа како тоа е зачукуваше во форма.Со висок степен на МДФ, трајни ламинатни, и метална конструкција за долготрајна изградба. 31" висок целина. 00 инчи Ширина : 0.Близнак на-исклучување на светлина повлекува.Светлината Тип : Додаток.Со ротирачки врвот на Оваа табела е мулти функционални и уникатен.Стилски во својата модерна современ дизајн, Lenox овална Мо Ротирачки дрво кафе на маса нуди Јасна крајот на 60-тите атмосфера на секоја соба Што се наоѓа во.Дното основи се 5 3/4" широк. 8 метри долги кабли.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Објектот Димензии : Должина : 0.Направи изјава во вашиот дом со Lenox овална Мо Ротирачки дрво кафе на маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент