.

.

Amor Гумени Базен Плови Базен Лебди за Деца Базен Плови Душек за Лето Партија Пливаат Партија

Amor Гумени Базен Плови Базен Лебди за Деца Базен Плови Душек за Лето Партија Пливаат Партија

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршен Дизајн - Нашите гумени базен плови е дизајниран за лесно користење.Вие само треба да се користи воздушна пумпа ( не се вклучени ) да се надува на сплав, на воздушен вентил воздух-тесни и може да се одржи на воздухот совршено.Две рачки се поставени на двете страни од плови, трајни и лесни за контрола.Бонус лубеница-како гумени топката е реална и еластична.Премиум Квалитет - Нашиот базен плови душек е направен од еко-пријателски PVC, не-токсични и без мирис, висока јачина и анти-абразија, тешко да рипувате, освен, ув-отпорни.Површина е мазна и без discoloring проблем. 100% безбеден за вашите деца.Разни Апликации - Нашиот базен сплав е совршен за претстојното лето.Овозможува да се преземат некои лебди и се фрли една партија на плажа или на базен.Совршен подарок за вашето семејство, пријатели или деца како базен партија, лето партија, плажа партија услуги.Око-фаќање Стил - Класичен сина и црвена комбинација, едноставна и симпатична, 3 цртан филм стил кучиња се испечатени на горниот дел на сплав, на кој може да ви донесе назад кон денови од вашето детство.Лакот на овој сплав има транспарентен прозорец во долниот дел што е можно за вас да се набљудуваат ситуацијата под вода.Пакет се Вклучени - 1 x Дете Гумени Базен Плови, 1 x Лубеница-како Гумени Топка (БЕСПЛАТНО).

Главните карактеристики

Избор на клиент