.

.

Pyrex Чување 1 Коло од Купот Јадење, Јасно со Зелена + Сина Капаци, Пакет од 6, со Зелено и Сино

Pyrex Чување 1 Коло од Купот Јадење, Јасно со Зелена + Сина Капаци, Пакет од 6, со Зелено и Сино

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Сет вклучува 6 Секој : 1-Коло од купот Јадења со Зелена и Сина боја Пластични Капаци.Идеален за фрижидер и замрзнувач складирање или со земање храна во движење.BPA free пластичен капак е машина за миење садови безбедно (врвот рек само).Pyrex стакло е безбедно во фурна, микробранова печка, фрижидер и замрзнувач.направен во САД.На обновливи Pyrex 1-Коло од Купот Стакло Складирање Садот со Пластична Опфаќа спасува отпад од депонија како што се пополни вашиот фрижидер со забите, и BPA-free пластични капаци дали твоето семејство корист, додека одржување на свежа храна.

Главните карактеристики

Избор на клиент