.

.

16Pcs Алуминиум Base Поправка Печ за Полнење, SMFANLIN 2/4/6/8 Инчен Само Лепило Fiberglass Мрежа Ѕид Екран Поправка Печ Алатки, Ѕид Површината Поправка Плочи за Дупки Таванот Base ги?

16Pcs Алуминиум Base Поправка Печ за Полнење, SMFANLIN 2/4/6/8 Инчен Само Лепило Fiberglass Мрежа Ѕид Екран

DEN 1060.80

Пристапност
Во достапна форма

✅【Премиум & Издржлив Материјал】Нашите base дупка поправка комплет е направен од алуминиум лист и стаклени влакна мрежа материјал со висок сила, која е изолирана, корозија-отпорни, влага доказ и трајни производи за долго време се користи.Ова е едноставен и практичен метод на невидливи поправка, заштеда на време и енергија, и лесен за одржување.6 во, 5 x 2 ????Зошто Да Се Избере Нашиот Поправа Ѕид Поправка Алатка? ▶Супериорен Материјал : направен на квалитет на алуминиум, мала тежина и голема сила, овој гипс картон печ со самолепливи поддршка за лесна апликација, добра адхезија, едноставен и практичен.Различни големини да се грижиме за вашите потреби за поправка на оштетените ѕидови, покриви, скршени дупки и други суви ѕидови. ▶Повеќе Големини : ви обезбеди многу погодност за поправка на оштетените ѕидови, доволно за вашата поправка барања.Се се уште се мешаат за да не се најде погоден поправка големина? ????Нашите 2/4/6/8 Инчен Само Лепило Base Поправка Печ комбинација совршено го решава вашите проблеми од различни големини. ✅【Совршен Fiberglass Поправка Комплет】На eclipse печ ѕид поправка има мрежа шалче, која обезбедува непречено finish за да се направи вашиот поправка површината рамна и без пукнатини, и да се постигне убав поправка ефект. ????SMFANLIN Алуминиум Ѕид Поправка Печ е едноставна, хаос-бесплатен начин да се закрпи и поправка на дупки за добрите и DIYers слично.Невидливи base поправка комплет е погодна за репарација на повеќето оштетени ѕидови. ▶Лесен за Користење : авто-адхезивна поправка base печ за полнење е лесно да се примени.Голема Вредност Пакет : 4 x 2 инчен base гипс печ 4 x 4 инчен base гипс печ 4 x 6 инчи base гипс печ 4 x 8 инчен base гипс печ 2 x пластични боја гребење 2 x 240 ронки sandpapers Забелешка : Бидете сигурни дали ѕид е сув пред да го користите, влажни ѕидови ќе влијае на нејзината' поправка способност.Само чисти површината, ставете превез, и нежно scrape печ за да се овозможи тоа ставете добро. ▶Обезбедување на исклучително квалитетни производи и екслузивно услуги на клиентите е нашиот #1 Приоритет.

Главните карактеристики

Избор на клиент