.

.

2 Пакет Apple Earbuds [Apple MFi Заверена] со Молња Жичен во Уво Слушалки Приклучок(Вграден Микрофон & Volume Control) Компатибилен со iPhone 12/SE/11/XR/XS/X/7/7 Плус/8/8Plus -Бела

2 Пакет Apple Earbuds [Apple MFi Заверена] со Молња Жичен во Уво Слушалки Приклучок(Вграден Микрофон & Volume

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Слушалки се елиминира надвор шум да се задржи вашата музика кристално јасни.Високо е во согласност со структурата на човековите auricle, па тоа нема да боли кога се носи за долго time Premium Звук и Бучава Isolation Lighting earbuds има висока-перформанси слушалка возач кој носи на бас во вашите омилени песни, како и зајакнување на mids и издигнувања, така што секоја забелешка што е јасно и јасни.Осветлување Џек Earbuds и Слушалки со Microphone Professionally дизајнирана за да обезбеди навистина исклучителен аудио квалитет, Осветлувањето earbuds се неверојатно лесен за користење и подобрување на вашиот слушање искуство.ВНИМАНИЕ : Ова е многу важно, тоа е првиот чекор што мора да направи.Далечински Управувач - Пауза/Игра, Одговор / Исклучување, Намалување на Шумот, Микрофон, Притиснете го Центарот на копчето за контрола на музика, видео репродукцијата, одговор/end call (заврши повик.Звучници со Bluetooth Слушалки:Како оваа слушалка е Bluetooth конективност верзија.Премиум Дизајн и Изгради-во Микрофон - Лесни, совршено се вклопува во вашите уши за долго време, идеален за слушање за време на вежбање, патувања или секојдневно носење, со одличен квалитет на звукот на супер бас, ви донесе совршен аудио уживање.Кога следниот пат кога ќе користите слушалка повторно, тоа автоматски ќе се поврзе на вашиот уред во 2-8 секунди.Вие треба да вклучите Bluetooth во вашиот Телефон или Подлога, а потоа приклучете го слушалка за да се поврзете на нив.Широк Компатибилност - Компатибилен со i OS и Android Систем : Компатибилен со i Phone 11/11 Pro/11 Pro max i Phone 7/7 плус/i Phone 8/8 Plus/ i Phone x 10/i Phone XS/ XR/ XS Max слушалки, поддршка i OS 10/11/12/13 сите системот.Тие го надмине нивниот спектар, со премиум слушање искуство.Вие треба да вклучите Bluetooth во вашиот Телефон или Подлога, а потоа приклучете го слушалка за да се поврзете на нив.На earbuds вклучува различни големина силикони earbuds за максимална удобност и совршено се вклопуваат.Добро дизајниран и елегантни, слушалки се комбинираат удобност, моќ и извонредно искуство.Совршен Звук Перформанси - звучници во внатрешноста на earbuds се конструирани да се зголеми звучен излез и да се намали звукот на косата, совршено стерео слушалки со висок квалитет возачи ви овозможува искуство природни јасно и супер подобрен бас звук.

Главните карактеристики

Избор на клиент