.

.

Еленов Cupcake Toppers Божиќ Дрвени Елени Торта Зема Бебе Туш Декорација Свадба Лов Boho Селски Земја Роденден Тема Партија Потрошен Материјал Количина 24

Еленов Cupcake Toppers Божиќ Дрвени Елени Торта Зема Бебе Туш Декорација Свадба Лов Boho Селски Земја Роденден

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Отсечени од 2mm basswood иверица.Рачно изработени и нема собранието.Еколошки-пријателски дрво и може да се користи повторно и повторно!.Големина : Околу 3.1 инчи висок и 2.3 инчи широка.На елени topper е многу погодна за cupcakes зема и храна зема оркестарот.Вклучува : Овој оглас е за количина 24 елени рогови.Додадете селски шарм на вашиот cupcakes со овие дрво елен еленов cupcake toppers.Божиќ еленов cupcake toppers се perfet за свадба, роденден, матура, пензионирање, бебе туш, ангажирање ,Божиќ партија украси.Брзо логистика и 100% наплата услуга.Ве молиме не го стави овие торта toppers во рерна и влажна средина.Huray Rayho Божиќ Еленов Cupcake Toppers се Намали од 2mm basswood иверица.Рачно изработени и нема собранието.Safe дрво и може да се користи повторно и повторно.Оди купи тоа!.Големина : Околу 3.1 инчи висок и 2.3 инчи широка.На елени topper е многу погодна за cupcakes зема и храна зема оркестарот.Вклучува : Овој оглас е за количина 24 елени рогови.Додадете селски шарм на вашиот cupcakes со овие дрво елен еленов cupcake toppers.Ситуација : еленов cupcake toppers се perfet за свадба, роденден, матура, пензионирање, бебе туш, ангажирање ,Божиќ партија украси.Материјал : Отсечени од 2mm basswood иверица.Рачно изработени и нема собранието.Safe дрво и може да се користи повторно и повторно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент