.

.

Adeco FT0047-3 Османлиите, Браун

Adeco FT0047-3 Османлиите, Браун

DEN 4799.76

Пристапност
Во достапна форма

Вклучување/Исклучување на Нога Прекинувач : нога префрлете се во склопот наоѓа во кабелот на светилка сенка за брз и лесен за употреба.Ние сме убедени дека нашите производи ќе се фати вашата имагинација и да помогне да се претвори вашата инспирација во акција.Оваа модерна килим ќе им даде на вашиот соба современ акцент.

Главните карактеристики

Избор на клиент