.

.

Heaven2017 Симпатична Животно Дрвени Руската Matryoshka Кукли 5 PcsCartoon Мечка Фокс Гнездење Редење Играчки Детска Играчка Подарок Десктоп Декорација-1#

Heaven2017 Симпатична Животно Дрвени Руската Matryoshka Кукли 5 PcsCartoon Мечка Фокс Гнездење Редење Играчки

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Ова гнездење кукла е направен од високо-квалитет дрво, еколошки материјали, безбедни и здрави.Големина : 15.5 cm x 6.5 см x 6.5 см/6.10" x 2.56" x 2.65".Прекрасни ракотворби : Ова гнездење кукла изгледа убаво, тоа е добар дар да им даде на вашите пријатели и семејството како одмор и празник подароци.Дома декорација : Ова гнездење кукла има светли бои и слатки форми.Може да се стави тоа на десктоп, bookcase и на други места како декорација.Можете исто така да се стави некои мали играчки, бонбони и сл.во него, и го користат како посебен подарок кутија.Квалитет на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обезбеди брзо решение се додека тоа може да ги задоволи вас.Боја : 1#.

Главните карактеристики

Избор на клиент