.

.

Среќен Излет Дизни Секојдневно 12 Месец во Излет – Јан 2022 – Декември 2022 – Дневен, Неделен & Месечна Диск-Врзани Страници – Табла Layout – Дизни Принцезата Елеганција Т

Среќен Излет Дизни Секојдневно 12 Месец во Излет – Јан 2022 – Декември 2022 – Дневен, Неделен & Месечна Диск-Врзани

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

2022 ПЛАНЕР : Ова е еден волшебната колекција.Донесе Мики, Мини, и вашата омилена принцеза другари заедно во 2022! Без разлика дали сте за планирање на еден магичен одмор или следење на задачи, овој дневен планер ќе бидете сигурни дека не се пропушти нешто.РАСПОРЕД : На Мики & Мини Најдете Радост во излет има вертикална боја-блок на изгледот, па може да се подели вашиот ден со време или активност во совршено големина кутии.Дизни Принцезата Елеганција излет има табла изгледот дека е одлична за правење на листи!.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Направи вашиот личен планер единствена од внатре кон надвор.Нашиот потпис диск-врзан ' рбет ви дозволува да додадете, отстраните, или преуредување на страници.Можете дури и може да се промени од дискови!Додадете налепници, џебови, и прегледот на маркери за точно-да-ти парче.ДОПОЛНИТЕЛНА опрема : Нема симпатична излет е комплетна без неколку статисти!Се привлече внимание на важен состанок, потенцира посебен ден, или да додадете некои сезонски талент со нашите налепница пакети.Додадете некои џеб папки за уште повеќе организација.СРЕЌАТА : Тоа е нашата мисија да ја шири среќни каде и да одиме.Ние сакаме да ги поттикне луѓето да го прифатат позитивниот и План за Среќен Живот!Со секое купување ќе добиете малку парче од радост што можете да ги користите секој ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент