.

.

duobed 24x36 Slimline Складирање Отоманската 24x36 Инчен Сива

duobed 24x36 Slimline Складирање Отоманската 24x36 Инчен Сива

DEN 1356.00

Пристапност
Во достапна форма

Полипропилен.Направен во САД.Duobed складирање Sectionals се совршен мултифункционален Мебел решение за седење и спиење.Поврзете нив да се создаде Софи, столови и кревети.Водоотпорен материјал со crypton.Лесно ги чисти.Дури и disinfect со кајгана.Фирма 1.8 густина пена нуди чувствувате удобност и lumbar поддршка.Се поврзува со други duobed Османлиите, или да користите сам.Направени во САД - може да обезбеди swatches На барање.Стил : Комерцијални | Боја : Сива Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент