.

.

Вода Регулатор на Притисок Вентил за RV Вода Регулатор на Притисок Вентил. Дувачкиот Lead-free Прилагодливи Вода Притисок Редуктор со Мерач - RV Регулатор на Притисок, RV П

Вода Регулатор на Притисок Вентил за RV Вода Регулатор на Притисок Вентил. Дувачкиот Lead-free Прилагодливи

DEN 618.96

Пристапност
Во достапна форма

Секој регулаторот е тестиран за да се содржат помалку од 0.RV Вода Регулатор на Притисок Вентил, Месинг Lead-Free Прилагодливи Вода Притисок Редуктор со Мерач и Влезот Прикажан Филтер за RV Camper Патување Trailer.13% олово, добро под NSF lead-free барања од 0.Прилагодливи вода регулатор на притисок за rv, Фабрика Поставување : 45 PSI, Мин : 14 PSI, Max : 160 PSI, вода притисок прилагодување може да биде лесно да се прилагоди, без оглед на вода притисок треба со свртување на завртката возачот.Ако не сте задоволни со нашите продукти,ние ги прифати сите врати,замена или рефундирање на барања.RV прилагодливи вода регулатор на притисок, водата, регулатор на притисок за camper, притисокот На водата може да се јасно да се види од колосек, тоа е неопходно за RV, camper, патување приколката.Секој регулаторот е тестиран за да се содржат помалку од 0.Дизајниран со 3/4" градина црево теми & NH теми. извори на вода, вклучувајќи 3/4" градина црево теми и NH теми.Пак стрелките на часовникот за да го зголеми притисокот, пак спротивно од стрелките на часовникот за да го намали притисокот.Притисокот на водата може да се јасно да се види од колосек, тоа е неопходно за RV, camper, патување приколката.Регулаторот влезот прикажан филтер помага да филтер за честички за да се спречи нечистотија блокирање.Пак стрелките на часовникот за да го зголеми притисокот, пак спротивно од стрелките на часовникот за да го намали притисокот.Class C46500 lead-free brass Designed со 3/4"" градина црево теми & NH threads Factory Поставка : 45 PSI, Мин : 14 PSI, Max : 160 PSITurn стрелките на часовникот за да го зголеми притисокот, пак спротивно од стрелките на часовникот за да се намали pressure Water притисок може да биде јасно да се види на gauge Adjusted без оглед на вода притисок треба со свртување на завртката driver Must имаат за RV/camper/travel trailer Easy да ја користите.Вода притисок прилагодување може да биде лесно да се прилагоди, без оглед на вода притисок треба со свртување на завртката возачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент