.

.

Port Authority Долг Ракав Лесно Се Грижи Кошула

Port Authority Долг Ракав Лесно Се Грижи Кошула

DEN 274.08

Пристапност
Во достапна форма

55/45 памук/поли.Копче затворање.Копчето надолу јака.Обоена-да-одговара копчиња.Patch џеб.Кутија назад pleat.Ова удобно се мијат и се носат кошула се неопходни за нормален работен ден.Навремено отпор прави оваа кошула намалување над конкуренцијата, па вие и вашите вработени може да биде премногу. 4.5-унца 55/45 памук/поли Копчето надолу јака Обоена-да-одговара копчиња Patch џеб Кутија назад pleat Прилагодливи ракави Бела Атлетик Злато Тексас Портокал Црвено Бургундија Кафе Грав Светло Сина Морнарица Класичен Морнарица Челик Сива Виолетова и Црна боја има Светлина Камен разлика neckband.Светлината Камен и Кралската имаат Класичен Морнарица разлика neckband.Темно Зелена има Морнарица разлика neckband.

Главните карактеристики

Избор на клиент