.

.

Kerastase Навивам Манифестот Masque Beurre Високата Исхрана 16.9 мл / 500mlz НОВО!

Kerastase Навивам Манифестот Masque Beurre Високата Исхрана 16.9 мл / 500mlz НОВО!

DEN 1190.64

Пристапност
Во достапна форма

Екстра-богата хранлива маска за третман исполнет со Manuka Honey и Ceramid за многу кадрава и coily коса.Нејзината богата формула интензивно се храни и се зајакнува кршливи, оштетени кадрици и калеми, постојано спречување на кршење.Остава кадрици мека и свиленкаста промовира губење на еластичност.Користете целосна Навивам Манифестот рутински да се врати силата и еластичноста за ултра-мека и сјајна кадрици.Длабоко moisturizes и услови за сува, оштетена кадрици Веднаш reconstructs на влакна од рамките на Штити durably од кршење Остава кадрици свилен мека и сјајна Помага да се промовира губење на еластичноста и отскокнување.Длабоко moisturizes и услови за сува, оштетена кадрици Веднаш reconstructs на влакна од рамките на Штити durably од кршење Остава кадрици свилен мека и сјајна Помага да се промовира губење на еластичноста и отскокнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент