.

.

Bfenown Компјутер PC Случај 2,5-инчен HDD M3x3mm Рамен Филипс Главата Хард Диск Завртка 100pcs

Bfenown Компјутер PC Случај 2,5-инчен HDD M3x3mm Рамен Филипс Главата Хард Диск Завртка 100pcs

DEN 168.00

Пристапност
Во достапна форма

Погодни за : 2.5" ХАРД; Конец Големина : M3 x 3мм(D*L); Вкупната Должина на : 3мм/0.2".Тема на Теренот : 0.3 mm; Одговара за : 2.5" HDD.Материјал : Метал;Боја : Црна Тон; Слој : Никел Позлатен; Диск Тип : Филипс.Боја : 2.5" M3x3mm Рамен Филипс.

Главните карактеристики

Избор на клиент