.

.

VASAGLE Индустриски Гнездење Кафе на Маса, Сет од 3 Крајот Маси за Дневна Соба, Редење Страна Маси, Лесно Собранието, Дрво Изгледа Акцент Мебел со Метална Рамка, Greige и Цр?

VASAGLE Индустриски Гнездење Кафе на Маса, Сет од 3 Крајот Маси за Дневна Соба, Редење Страна Маси, Лесно Собранието,

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Гроздобер Елеганција : Селски particleboard за старо-време класичен и цврсти челик за индустриски шик доаѓаат заедно во оваа група да се донесе една деликатна антички допир на минатото до вашиот дом.Посебни или Stack Заедно : Кога гостите доаѓаат, посебно на гнездо на табели и позиција нив низ собата за лесен пристап пијалоци и nibbles.Кога луѓето ја напуштат, pop ги врати во гнездото за да се зачува простор.Удобен и Повеќенаменски : Сакате да се задржи вашата чаша вино во близина додека читате книга, или треба табела светилка на вашиот кревет во текот на ноќта?Едноставно еден сет може да обезбеди се што ви треба на дофат со 3 практична маси. 10-Минута Собрание : Едноставно се стегне завртки и решавање на нозе, овие функционални гнездење табели се подготвени да го дадат својот почетен брилијантен ажурирање.Што добивате : сет од 3 гнездење страна маси, поставен погледне во вашата дневна соба или во спалната соба, лесно собрание, и простор за заштеда на решение за мали простори.Боја : Greige, Црна.Материјал : Particleboard, Челик.Голем Една Големина : 23.1"L x 23.1"W x 17.7"H (58.6 x 58.6 x 45 cm).Медиум Една Големина : 18.5"L x 18.5"W x 16.7"H (47 x 47 x 42.5 cm).Мали Една Големина : 14.6"L x 14.6"W x 15.7"H (37 x 37 x 40 cm).Производ Тежина : 22.5 lb (10.2 kg).Max.Статичен Капацитет на Секоја Табела : 44 lb (20 кг). 3 x Страна на Маса. 1 x Додаток за Полнење. 1 x Инструкции.На децата не им е дозволено да се искачи или игра на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент