.

.

THROOWOOD Гумени Базен Битка Најавува Сплавови Плови Ред Играчки,Децата Базен Лебди Сплав Возрасни Големина Базен Игри Плови Борба против Вода Играчки, Aerated Возење Чам?

THROOWOOD Гумени Базен Битка Најавува Сплавови Плови Ред Играчки,Децата Базен Лебди Сплав Возрасни Големина

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

пластика. 【Две Групи на 4 ПАРЧИЊА】- Гумени најавува големина : 49" X 9"; гумени најавува boppers големина : 39" X 7" ,Погодна за возрасни и деца.Секој може да носи 80kg.Постои вдлабнати дизајн на трупци сплавови, кој е погоден за вас да седат на тоа stably. 【Забава интерактивни игри】- играчи седат на постоечкиот дневник сплавови и задржете одење стап.И да се дојде до вистинска "борба" на водата.По борбите, кои се уште седат на дневникот сплав победи. 【ЛЕСНО ДА се НАДУВА И РАЗБИВАМ】- Трајни Гумени Базен Игри во Собата е изработен од пластика.Гумени се најавува е свитлива и компактен,ќе може да се надува и разбивам,брзо и лесно, Само да се тркалаат до тоа за лесно складирање или tote околу кога е потребно.Можете да ги однесе на патување. 【Да УЖИВАТЕ во ВАШЕТО ВРЕМЕ НА ВОДА】-Повеќенаменски базен играчки,најдобри роденденски подарок, лето подарок за Базен партија играчки.Задржи вашето тело кул,можете да плови на вода, забава за базен лебди,океан,езеро,река или базен игри и да дојде до "Битка" со пријатели.Се препорачува за возрасни, деца под старателство на возрасни употреба. 【Грижете се-за бесплатно Купување во】ако Постои Било каков Проблем Со Нашиот Производ Квалитетот.Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ќе Добиете Бесплатна Услуга за Замена Гаранција Или Враќање на средствата.Стил : Гумени Битка Најавува Сплавови Вода Toys Fun гумени битка игра,Само додадете деца, вода, и забавата може да започне!Пакувањето вклучува : 2 гумени rider логови,2 гумени најавува boppers Inflatable најавува големина : 49" x 9"гумени најавува boppers големина : 39" x 7" Макс тежина капацитет : 180 Ib (80 kg)Материјал : Висок квалитет на PVCWeight : 0.98 kg Description : 1. ПВЦ гумени производи aare херметички gasbag тип структура, со употреба на мека и удобна. (Им овозможува на инфлацијата со фен, играчка воздушна пумпа или компресор.)2. Конфигурирање на безбедност гас исполнет вентил (уста), целосен на гас кој може да се искористи користи повеќе пати и издржливи.3. Outgassing по виткање пакување, лесен и удобен, лесно да се носат, продавница не заземаат простор.*предупредување!Ова не е lifesaving уред.Не leav детето без надзор додека уредот е во употреба!.

Главните карактеристики

Избор на клиент