.

.

Здрава FlavorGod Пица Леќата - Нула Калории, Низок Натриум, Нула Јаглехидрати, Нула Шеќер, No MSG, Глутен Слободни, Paleo Пријателски, Вегетаријанска храна, Млечни Слободни, Ке

Здрава FlavorGod Пица Леќата - Нула Калории, Низок Натриум, Нула Јаглехидрати, Нула Шеќер, No MSG, Глутен Слободни,

DEN 282.00

Пристапност
Во достапна форма

ПИЦА ЛЕЌАТА : Пица во леќата форма?Пица во шише?Пица можете да ја имаат во секое време?Да, Пица.Оваа леќата е создаден за да го вкус како иконскиот храна класичен "пица.".ПРЕКРАСНИОТ ВКУС : Со вкусови на свежи домати, пиперка, босилек, лук и билки оваа леќата беше фан-омилени од еден ден.За оние кои се чисти јадачи на првично, тоа е вашиот начин да уживате во пица без сите шеќер и јаглехидрати.ЧИСТА ЗАЧИНИ : Нула Калории, Нула Масти, Нула Шеќер, MSG Слободни, Млечни Слободни, Глутен Слободни, Кошер, Вегетаријанци, Paleo & Низок Натриум.Предлози за УПОТРЕБА : Одлична за појадок, ручек и вечера!Ние препорачуваме спарување со говедско месо, пилешко, натопи, салати & зеленчук.ИЗБРАНИ ВКУСОВИ : Стотици илјади луѓе го користат Flavor God зачини за време на готвење секој ден!Сите наши производи се c GMP во согласност.

Главните карактеристики

Избор на клиент