.

.

Приколка Визија Андерсон Plug 50A Флеш Монтирање Капак Собранието w/Завртки - 50Amp Тенок Монтажа Заградата Печати & Искра Лак Изолирани Времето Доказ за Караван Брод Кам?

Приколка Визија Андерсон Plug 50A Флеш Монтирање Капак Собранието w/Завртки - 50Amp Тенок Монтажа Заградата

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Пролетта заклучување на капак штити моќност конектори од елементи.Оваа флеш планината е исто така компатибилна со 4awg жица.Вклучува 2 завртки и брзина клипови кои се вклопуваат во било дебели површината.Тој е дизајниран за безбедност и заштита на моќ конектор и гарантира дека парење моќност конектори, се заклучува во место со уникатна заклучување табот систем.Австралиски и меѓународниот патентиран дизајн.Безбедна за монтирање со 2 завртки и брзина клипови.Приколки и Камиони.Стигнале пристап покрие со пролетта заклучи дека е изолирана и водоотпорна и можат да го издржат за да сите мобилни средина.Големата архитектура на Приколката Визија палета на производи произлегува од нашата најголема предност – нашите луѓе кои се квалификувани во уметноста на правење иновативни креации и се гордеат со Приколка Визија име.Место на 50 Amp конектор во вдлабнатини на долниот капак.Батеријата Кутии.Тешки-должност флеш планината заградата за 50 A Андерсон приклучок, што се користи за монтирање во скратува и панели.Брза и лесна инсталација.Нашата визија е нашата посветеност на безбедноста на патот, иновативноста и квалитетот на нашите технологии.Unscrew собранието.Место горниот капак во текот на долниот капак и завртка заедно.Индустриски Апликации.Уникатен заклучување табот систем кој гарантира за парење конектори се безбедни.На рамна планината собранието може да се монтира во парови, на врвот или покрај едни со други за повеќе монтирање.Прифаќа вистински 50 A Anderson & Anderson Стил Конектори.Место горниот капак во текот на долниот капак и завртка заедно.Во согласност со Австралиските стандарди КАКО 41775-2004 Lock & Клип.На рамна планината собранието може да се монтира во парови, на врвот или покрај едни со други за повеќе монтирање.Campers и Каравани.Морски Опрема.Безбедна за монтирање со 2 завртки и брзина клипови.На предната маска ви помага да го одржувате прашина & влага од електричниот приклучок за контакти кога не е во употреба.Идеален за употреба за high-end полнење системи, како што се јахти, motorhomes, камиони, автобуси, camper комбиња, морски или индустриски ОЕМ апликации.Unscrew собранието.

Главните карактеристики

Избор на клиент