.

.

555251BX - AirLife Modudose Единица Доза Солена вода, 3mL 0.9% Инхалација

555251BX - AirLife Modudose Единица Доза Солена вода, 3mL 0.9% Инхалација

DEN 608.40

Пристапност
Во достапна форма

100 кутија. 0.9% Солена вода раствор за инхалација. 3 ml единица доза.Може да се користи за респираторен третмани, синус irrgation и око нега.Стерилни.Air Life Modudose Единица Доза Солена вода, 3m L 0.9% Инхалација.

Главните карактеристики

Избор на клиент