.

.

Aeromax Светне Падобран

Aeromax Светне Падобран

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

НАЈДОБРИ ВРШЕЊЕ метежот слободни играчка падобран.Едноставно се фрли тоа високо и да се види што летаат.ВКЛУЧУВА : ЕДЕН ОРИГИНАЛЕН метежот слободни играчка падобран со шарени светне/трепка падобранец во прилог.ПОДГОТВЕН ЗА УПОТРЕБА, батерии вклучени и инсталиран.НАМЕНЕТ за двете момчиња и девојчиња, и е одличен подарок за Велигден кошница, порибување stuffer, birthday (роденден), или партија услуги.КВАЛИТЕТОТ rip запре најлон материјал ќе трае и трае користат одново и одново.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум боите можат да се разликуваат (ЦРВЕНИ, СИНИ ИЛИ ЗЕЛЕНИ) и се избрани по случаен избор при превозот од магацин на персоналот.Овој објект е тестиран за да се исполнат САД безбедносни стандарди за детски производи.БЕЗ ЖИЦИ и НЕ TANGLES е она што оваа неверојатна играчка падобран е за сите.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ на материјали за се она што им даде на овој падобран неговата ОДЛИЧНА ИЗВЕДБА.Едноставно се фрли тоа високо и да се види тоа лета..одново и одново во текот на ноќта или навечер небото со неверојатни светла што трепка и флеш differnt бои.Aeromax квалитет на производите, направи големи подароци за девојки и момчиња.Овој објект е тестиран да ги исполнуваат важечките САД безбедносни стандарди за детски производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент