.

.

Balaclava Ски Маска за Лице Маска за Мажи & Жени - Ладно време Опрема за Скијање, Сноубординг & Мотоцикл Возење Црна

Balaclava Ски Маска за Лице Маска за Мажи & Жени - Ладно време Опрема за Скијање, Сноубординг & Мотоцикл Возење

DEN 1898.40

Пристапност
Во достапна форма

Машина За Миење.Крајната Заштита од Студ, Ветер, Прашина и Сончевите УВ Зраци.Headwear Пакет Унисекс Разноврсна Balaclava.Совршено се вклопуваат за Жени, Мажи и Деца - се Заштитат Себе си & Семејство.Направени со Cool Max Премиум Hi-Tech Мека Поларните Руно да се произведуваат високо квалитетни отворено спортски маски со премиум перформанси за breathability, absorbency, wicking, издржливост и отпорност на триење.Тоа е многу мека и блиску да вашата кожа, па може да се здив лесно додека престојуваат топли и суви со навремено бесплатен производ.Нашиот Нов Модел има подобра заштита со повеќе мерки во вратот и, пред се, подобрена намали и да се различни за шиење агол за подобро се вклопуваат во вашата глава.Може да се носи како Полно Лице Маска или Вратот Gaiter, Шапка, Bandana, Отворете Balaclava & Нинџа Качулка.Една Големина Одговара На Повеќето.Може да се Носи на Сопствена или Под каков и да е Вид на Шлем.Ткаенина е хипоалерген и не-иритирачки за кожата. 4-начин на Истегнување.Flatlock Шевовите.Машина Перат.Многу Брзо Се Суши.Супер Удобно Носење Нив Додека се : Пешачење, Скијање, Мотоциклизам, Трчање, Велосипедизам, Пешачење, планинарење, Аикидо, Airsoft макбаскет, Лов, Тактички обука, Велосипедизам и други активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент