.

.

Злато Принцот Круна Сјајот Cupcake Toppers Зема за Свадба, Роденден Бебе Туш Момчиња Партија Украси 40 PC (Злато)

Злато Принцот Круна Сјајот Cupcake Toppers Зема за Свадба, Роденден Бебе Туш Момчиња Партија Украси 40 PC (Злато)

DEN 273.84

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 40 Сјајот Златна Круна Cupcake Toppers.Совршен за : Овие Злато кралската круна сино toppers ќе изгледа прекрасно на врвот на сите за вашата партија третира!!Одлично за принцот тема партии,невестата да биде,принцот роденден,Принцот Бебе Туш,Полот Откриваат ,Свадба Годишнината или прослава.!.Големина : Круни се прибл 1.77 инчен широк и 1,2 инчи висок ,Целиот Topper мерки : 3.14inch" Материјал : Висок квалитет на сјајот карта на акции и храна одделение toothpick.Сјајна и убава!.Функција : Овие симпатична принцеза круна cupcake Toppers беа дизајнирани со помош на златна и сина боја сјајот cardstock со бела подлога.Топло напомена : ве молиме, чувајте ги на ладно и суво за да ги задржат своите бои и да ги прошират своите складирање живот; Јаде confetti, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца.Боја : Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент