.

.

РКА Plug Конектори Коаксијален Кабел Аудио Адаптер Злато Plug Машки Без Лемење Конектор Solderless Видео Кабел за полнење ТВ видео надзор(12-Pack)

РКА Plug Конектори Коаксијален Кабел Аудио Адаптер Злато Plug Машки Без Лемење Конектор Solderless Видео Кабел

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

【Лесно да се заварување : 】 Лесно да се инсталира за видео надзор микрофон или камера, да заштедат време и безбедност. 【Висока чистота бакар】 сигнал на пренос капацитет, чист звук без нечистотии, вистински природен висока верност. 【Висок Квалитет Злато Позлата】 површината е фино земјата да огледало-како и мазност и потоа обложено со слој од злато во голема мера да го подобрите звукот. 【Вистинската Природа】Применливи за миксери, аудио засилувач опрема, итн.за дома, КТВ, конференциски сали, концерти и други аудио проекти. 【100% Пари Гаранција за враќање на】 : Ако наидат на проблеми во текот на инсталацијата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние нудиме 360-дневниот гаранција за парите назад.Позлатени РКА приклучокот.Брз пренос, висок квалитет, квалитетен звук.Висока верност пренос.Јасно квалитет на звукот.Не тековната бучава.Претседателот кабел треба да се купи одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент