.

.

HyiFMY 29 Шминка Четка Поставите Професионални Убавина Алатки Microcrystalline Влакна Коса-Премија Синтетички Фондацијата Прав Concealers Око Сенки Руменило Шминка Четки

HyiFMY 29 Шминка Четка Поставите Професионални Убавина Алатки Microcrystalline Влакна Коса-Премија Синтетички

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

На допир е мека и свиленкаста, четка е густа и добро обликувани.Применуваат козметика нежно, но цврсто, на влакната не ќе падне за време на спроведувањето на процесот.Шминка четка во собата ќе покаже својата природна убавина и да ја напушти беспрекорна резултати.Рака четки направени од премиум синтетички влакна материјали имаат неверојатна допир.Моден дизајн : шминка четка во собата изгледа многу стилски, ова е мора да се има во вашата шминка торба.Рачно изработени од страна на професионална шминка уметник за да се обезбеди долгорочна употреба.Лесен за носење и употреба.Овие мора да се има четки се одлични за течности, прав или креми за да се произведе убавото лице и око шминка ефекти.Комплет вклучува сенки четки, фондацијата четки, четки и дневни eyelash четки.Логистика превоз време : испорака се очекува во рок од 15-20 дена.Ние сме посветени на обезбедување на задоволување на шопинг искуство за секој потрошувач.Производ information Product Категорија : Шминка Brush Number на четки : 29 Bristle материјал : вештачки fiber Brush пакет тип : PUBrush рачка материјал : дрвени handle Brush се справи со спецификации : долго rod Hair должина спецификација : 5cm Overall должина спецификација : 13cm Applicable луѓе : General After продажбата service We сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи и најдобра услуга.Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да секогаш се консултираат преку е-маил.Ние сме среќни да одговориме на сите прашања може да имате.За по-продажбата на услугата на квалитетот на производот прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail за обработка, Не-квалитет на прашања, производи нема да се врати откако се продаваат, ве молиме да се разбере.Ingredients5 Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

Главните карактеристики

Overall length specification :
13cm
Applicable people:
General
After sales service :
We are committed to providing you with quality products and the best service. If you have any questions about this product, you can always consult by email. We are happy to answer any questions you may have. :
For after-sales service on product quality issues, please contact us by e-mail for processing; Non-quality issues, products will not be returned once sold, please understand. :
Ingredients :
5Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
I wish you a happy life :
Избор на клиент