.

.

Shenghao 2 парчиња Вратата Светла Логото Проектор, ПРЕДВОДЕНА Логото Автомобил Вратата Светлина Добредојдовте Вратата Светлина Проектор за 3/4/5/6/7/Z/GT Серија Амблеми Дух

Shenghao 2 парчиња Вратата Светла Логото Проектор, ПРЕДВОДЕНА Логото Автомобил Вратата Светлина Добредојдовте

DEN 1279.20

Пристапност
Во достапна форма

【КОМПАТИБИЛНОСТ】автомобил вратата добредојдовте светлина е компатибилен со 3/4/5/6/7/Z/GT Серија, ве молиме видете ја опис за детални компатибилен модел. 【ВРАТАТА СВЕТЛИНА КАРАКТЕРИСТИКИ】Led извори на светлина, висока осветленост led автомобил вратата на проектор светло, дисплеј светла логото проекцијата, и тоа служи како добар автомобил вратата на сопирачките кога вратата се отвора. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Без било каков сложен измени, Нема сечење жица или дупка дупчење потребни за, само заменете го оригиналниот автомобил вратата светла директно. 【ВРАТАТА СВЕТЛИНА ЗАМЕНА】 ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е оригиналот, на вратата светла и тие се исти како што е прикажано во нашиот производ слики, така што на врата светилки може да се компатибилни. 【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】 2 парчиња автомобил проектор вратата светла.Боја : BM-3.

Главните карактеристики

Избор на клиент