.

.

Лизгава Пит Пониски Единица Адаптер за Полнење за Транспорт на Опрема Масло во Outboard Брод Мотори, 3/8 Зглобот, 8мм и 10мм Адаптери, Одговара на Повеќето Големи Домашни и

Лизгава Пит Пониски Единица Адаптер за Полнење за Транспорт на Опрема Масло во Outboard Брод Мотори, 3/8 Зглобот,

DEN 268.80

Пристапност
Во достапна форма

⚓ Одговара на Повеќето Големи Домашни и Увозни Outboard Мотор Помала Единица Пополни Дупката (НЕМА ДА се ВКЛОПАТ VOLVO PENTA). ???? 1 Алуминиум 3/8"-16 ОН тема x 1/4" barb ВРТЛИВАТА адаптер (Види Слика број 2). ⚓ 1 Алуминиум 10мм - 1.25 mm x 3/8"-16 NC Адаптер (Види Слика број 3). ???? 1 Алуминиум 8мм - 1.25 mm x 3/8" - 16 NC Адаптер (Види Слика број 4). ⚓ Ре-closeable Поли Торба за Чување.Лизгава Пит е Помала Единица Адаптер за Полнење е ОДГОВОРОТ на ВАШАТА Outboard Мотор Помала Единица Опрема Масло Промена Проблеми.На адаптери кои се вклучени во овој комплет ќе одговара на речиси секој голем бренд на outboard брод мотор (НЕМА ДА се ВКЛОПАТ VOLVO PENTA).Со овој комплет сте добро да се оди.Едноставно внесете го БОДЛИКАВА КРАЈОТ НА ЗГЛОБОТ АДАПТЕР во цевка доаѓаат од вашиот ОПРЕМА ПУМПА за МАСЛО, а потоа или завртка зглобот адаптер директно во пополни дупката на долниот единица или да КОРИСТИТЕ ЕДЕН ОД ДРУГИТЕ 2 АДАПТЕРИ (8ММ ИЛИ 10ММ) за да се поврзете на вртливата адаптер за да го долниот единица пополни дупката.ЕДЕН КОМПЛЕТ ОДГОВАРА НА СИТЕ!.

Главните карактеристики

Избор на клиент