.

.

Многу 4 руски Вгнездување на Кукли за Деца Секој Maryoshka 5 Парчиња Set - рачно изработени Дрвени Babushka Кукли Редење Играчки Направени во Русија - 7 Munecas Rusas Де Madera Decoracion Hogarena

Многу 4 руски Вгнездување на Кукли за Деца Секој Maryoshka 5 Парчиња Set - рачно изработени Дрвени Babushka

DEN 1151.52

Пристапност
Во достапна форма

Многу 4 Гнездење Кукли Поставува 5 компјутери се најдобри идеја за оркестарот и големи дарови.Секој сет содржи 5 дрвени кукли.Најголемиот кукла е во 3.5; најмалиот е во 0.9.Уникатни Подароци.Вгнездување на кукли ќе биде уникатен подарок за секој.Вгнездување на Кукли се прекрасно парче на руската култура.Руската гнездење кукли се рачно изработени и рачно насликани со акрилна боја и да заврши со лак. 100% задоволство гаранција за оваа дрвени Matryoshka кукли.Додади во кошничка сега ги уживаат Гнездење Кукли!.Руската гнездење кукли се одличен дома декор подарок и образовни гнездење играчка.Многу 4 Гнездење Кукли Сетови.Секој сет содржи 5 кукли.Руската гнездење кукли се исто така познат како matryoshka кукли.Ако сакате да се направи навистина уникатен и оригинален подарок, ако сакате да amaze и уживаат некој се грижи за тебе - руски Гнездење Кукли се одличен избор!Matryoshka ќе донесе радост за децата и за возрасните, како забавно да се соберат и расклопување.Уникатни Подароци.Секој поставен е 100% рачно изработени и рачно насликани : Сет вклучува 5 гнездење кукли;најголем кукла е 3.5" (9 см), најмалата е 0.9" (2.3 см);Природен дрво - alder или aspen;Декорирани акрилна боја;Заврши со лак;Апсолутно безбеден еколошки материјали.Дезени, бои и форми може да се разликува малку се должи на фактот дека сите автентични гнездење кукли се рачно изработени.Ќе се покриени од страна на нашите 100% Пари Гаранција за враќање на!Додади во кошничка сега Многу убава 4 Гнездење Кукли Поставува 5 компјутери!.

Главните карактеристики

Избор на клиент