.

.

SUPVOX руската Гнездење Кукли Скелет Редење Кукли 5 Слоеви на Дрвени Matryoshka Кукли Скелет Фигурини Украси Колекција Играчка Роденденски Подарок

SUPVOX руската Гнездење Кукли Скелет Редење Кукли 5 Слоеви на Дрвени Matryoshka Кукли Скелет Фигурини Украси

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјален подарок за љубителите на уметност и занаети во Божиќ, на Вљубените, роденден и други секое време.Може да се користи како декорација, а исто така може да се користи за чување на накит, дребулии, слатки и така натаму.Симпатична декорација за да додадете фестивалска атмосфера, во кое било место,да можете целосно да уживате божиќ!.Сите овие гнездење кукли се направени на премиум материјал за практична и издржлива употреба.Можете да ги користите за декорација на вашиот дом,се чувствува егзотицизам на русија.Игра заедно со вашите деца и да ви донесе многу незаборавни време.Description Are сте во потрага за каков вид на чување на објект кој може да се користи и како декорација?Ова ќе биде одличен избор за вас.Тоа е збир на десет симпатична руската гнездење кукли.Сите од нив се направени од премиум материјал за практична и издржлива употреба.Овие гнездење кукли може да се користи како украси и подарок кутии или storring накит, дребулии, бонбони, итн.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Basswood.- Првиот Големина : Околу 15,8 x 7cm.- Вториот Големина : Околу 11 x 5cm.- Трето Големина : Околу 8.5 x 3.2 см.- Четвртиот Големина : Околу 6.5 x 2.7 см.- Петто, Големина : Околу 4.5 x 1.7 см.- Сите овие гнездење кукли се направени на премиум материјал за практична и издржлива употреба.- И убаво за децата како играчки и за возрасните како збирка или декорација.- Симпатична декорација за да додадете фестивалска атмосфера, во кое било место,да можете целосно да уживате божиќ! - Може да се користи како декорација, а исто така може да се користи за чување на накит, дребулии, слатки и така натаму.- Специјален подарок за љубителите на уметност и занаети во Божиќ, на Вљубените, роденден и други секое време.Пакет Including5 x Место красат член.

Главните карактеристики

Избор на клиент