.

.

Младата Месечина Полица за Кристали - Бонус Месечината Послужавник - Кристал Полица Екранот Месечината Ѕид Оркестарот - 4 Ниво Ѕид Монтирани Лебди Полиците - Ѕидот С

Младата Месечина Полица за Кристали - Бонус Месечината Послужавник - Кристал Полица Екранот Месечината Ѕид Оркестарот

DEN 1812.00

Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ SHELVING ПРОСТОР за прикажување на вашите мали декоративни парчиња.Нашата месечината во облик на полица навалена под агол со четири различни висини полиците.Ова ја прави виси месечината полици повеќе функционални, во прилог да биде пореален и интересно во визуелна смисла.ОВОЈ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ кристали полица е дизајниран да ви биде кристално држачот за камења, етерични масла, ситните, свеќа, карпи, фигурини, билка и knick knacks.ЛЕЛЕ ВАШИОТ ТЕМАТСКИТЕ ДОМОВИ со овој месечината соба decors.Погоден за разни стилови, како што се селски, boho, witchy, галакси, хипи, небесните, готски, и зен.Прекрасни месечината оркестарот ѕидни украси за вашиот салон, ученичкиот дом, farmhouse, штала или кабината.ВНИМАТЕЛНО СПАКУВАН младата месечина ѕид полица, меур спакувани и испратени во една мала кутија за да се спречи чипови и гребнатини.Ние пакет и испрати нашата кристал полиците со голема доза на грижа за да се обезбеди тие да пристигнат да ви се во совршена состојба.МЕРЕЊА НА ВАШИОТ ПОЛУМЕСЕЧИНА ПОЛИЦА : Околу 15.5 Инчи Висок x 13 Инчи, Широк x 2.3 Инчи Длабоки.Направени од издржлив дрво, обоени во темно кафена боја.Вашата половина месечината ѕид полица доаѓа целосно состави, со 3 x куки инсталирани во back.Монтажа хардвер вклучени.МЕСЕЧИНАТА TRINKET НОСИТЕЛОТ/ФАХ е вклучена како нашата благодарност подарок.Се надеваме дека ќе уживате во вашата нарачка!.Во потрага по нешто што го прави да оди - OMG јас ТРЕБА ТОА МЕСЕЧИНАТА ВО МОЈАТА СОБА?Без разлика дали сте појавување на вашиот дисплеј кристали до вашиот дом decors, создавање на кохезивно се погледне во вашиот entryway, или постави светилиште и свети места во вашиот дом, сре сакам да бидам дел од него!.Оваа aesthetichetic полица во собата може да се надополнуваат многу оркестарот стилови, вклучувајќи witchy декор, инди декор, духовна оркестарот, wiccan оркестарот, циганин оркестарот, goth оркестарот, шунката и оркестарот, гаден оркестарот, хипи соба оркестарот и бохемски декор.Одличен подарок за било кој повод, дали нејзиното за свадби, родендени или housewarming!Месечината полица на ѕидот оркестарот е, исто така, изјава парче фаза на месечината ѕид уметност за вашето бебе соба, дневна соба, трпезарија, кујна, бања и спални соби.

Главните карактеристики

Избор на клиент