.

.

HCSW Голема Брзина Далечински Управувач Off-Road Возило Качување Автомобил 2.4 G Полнење Електрични Играчка 1:14 Шок Апсорбер и Несреќа Отпорни Автомобил Модел на Четири Т

HCSW Голема Брзина Далечински Управувач Off-Road Возило Качување Автомобил 2.4 G Полнење Електрични Играчка

DEN 1514.88

Пристапност
Во достапна форма

❀ Моќни перформанси : Голема off-road перформанси,наменета за мулти-терен трки, без проблем работи на пустината, тепих, плочка, отворен пат, трева, puddle, кал, итн. ❀ Погодно & Safe : USB полнење линија дава голема погодност за полнење на РК автомобил.USB полнач за батеријата има неколку функции, како што се overcharge заштита и краток круг заштита, во голема мера, ова може да помогне да се избегне несреќа како батерија се фати за оган кој ја зголемите безбедноста. ❀ Водоотпорен Ниво : го заштитува возилото од нота и вода бранови за време на дождовната или снежните денови.Бидете сигурни да се суви и чисти вашето возило веднаш потоа да се зголеми вашиот долгорочните перформанси.Ве молиме имајте на ум дека нивото на водата мора да биде помал од дното на камион за да спречите оштетување. ❀ Издржлив Материјал : Ова далечинска контрола на автомобил телото е направено од алуминиум материјал кој обезбедување тоа има силен судир отпор и силна shockproof тело што нема да се скрши ако тоа паѓа од голема височина.На предниот и задниот дел од телото има голема несреќа-доказ браник ефикасно да се заштити телото и рамка. ❀ Многу креативни играчки за вашите деца да играат и да се подобри нивниот рацете на способност и имагинација капацитет.Тоа е добар избор за момчиња или девојки како Роденденски подарок и затворен украси.Опис на производот:Материјал : ABS / електронска components Size : 28*17.5*14.5 cm Use време : 30min Control растојание : 30-50m Applicable групи : children Product Листата : Далечински управувач автомобил*1 Remote контрола*1 Body батеријата*1usb полнење кабел*1 NOTE : 1. Не се игра од страна на патишта или во било кои други опасни места за да се избегнат несреќи.2.За подолг живот време, тоа не е препорачливо да се вози овој автомобил на вода.Совети : Прво, пак на испраќачот switch.Кога предавателот е црвено светло е вклучено, се претвори во автомобил префрлите и да се поврзете.

Главните карактеристики

Избор на клиент