.

.

PEBBLEWICK Fajita Skillet Set - Леано Железо со Премиум Дрво База и Топла Справи со Мит, Ресторан Квалитет - Направи Sizzling Мексиканската Пилешко, Бифтек, Ракчиња, Зеленчук - Заврши ?

PEBBLEWICK Fajita Skillet Set - Леано Железо со Премиум Дрво База и Топла Справи со Мит, Ресторан Квалитет -

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Ресторан квалитет леано железо fajita skillet сет со дрво trivet база, quilted се справи со mitten – заврши со 7 Инчен должност маша.Премиум издржливост, ја задржува топлината и ја задржува храна потопла подолго, сртови за совршен searing, чува храна погоре маснотии.Повеќенаменски – употреба веб сајт за јапонските сопрузи пилешко, бифтек, ракчиња, зеленчук, риба, и повеќе – две усни да се исцеди несаканите масти.Висок квалитет на дрво trivet база за да се заштити табела блузи и шалтери, идеален за храна презентација, фурна безбедно да 450 степени.Комерцијални одделение 7" маша вклучени – scalloped силикони главата за контрола и контрола, заклучување механизам, машина за миење садови безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент