.

.

Злато&White Круг Гнездење Страна Крајот Маси Поставени на 2 во Дрвени Врвот, Соберете Веќе, Мала Кафе Маси за Дневна Соба Мал Простор, 16.5 D x 22 H & 14 D x 19 H

Злато&White Круг Гнездење Страна Крајот Маси Поставени на 2 во Дрвени Врвот, Соберете Веќе, Мала Кафе Маси за

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗДРАВ - Уникатен изградени со Бела насликани Дрвени врвот и железо декоративни барел, на крајот маса се поставува изграден за да трае.ДИМЕНЗИИ - се Продава како сет од 2 : ГОЛЕМИ димензии - 16.5"(Кол) x 22"(H), МАЛА големина - 14"(Кол) x 19"(H), Совршен висина и големината за да се пополни простор.НЕМА СОБРАНИЕ - се Земе круг крајот маси надвор од пакетот и тие се подготвени за употреба!Може да се користи одделно или stack заедно, ако е потребно.УНИКАТЕН - Елегантен, шик стил со вгнездување на дизајн кој ќе биде совршен како крај маса во собата за мали места, кафе на маса во собата за каучот, ноќ стои и патио страна маси.ОРКЕСТАРОТ - Неутрални доволно да се оди со било на твоите дома декор, Идеални за украсување вашата дневна соба, спална соба, entryway и канцеларија.Материјал Тип : Дрво | Големина : 18x22.

Главните карактеристики

Избор на клиент