.

.

O2COOL Мали Carabiner Keychain Misting Фан, Сина, 2 Единици

O2COOL Мали Carabiner Keychain Misting Фан, Сина, 2 Единици

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќен еден-брзина на мотор со мека пена фан на ножот.Фина магла sprayer.Carabiner да клип на вашиот појас или торба.Користи 1 АА-Cell батерија (не се вклучени).Совршен за кампување и активности на отворено или во затворен простор во театар или спортски настан.Објектот Пакет Количина : 2 | Боја : Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент