.

.

Goodthreads Мажите Тенок-Одговара Долги Ракави Печатени Poplin Кошула

Goodthreads Мажите Тенок-Одговара Долги Ракави Печатени Poplin Кошула

DEN 678.96

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Забава печати нагласува овој 100% памук секојдневен poplin кошула.Направен во нашиот Потпис Падна Памук за мека, но цврсти, рака.Ние се користат уникатно Наследство се Мијат да се даде нашата облека обичај, живеел во чувствуваат веднаш.Двојно стрела назад, заоблени полите, едно-копче за барел ракави, копчето надолу јака и левата страна на градите џеб.Сите Goodthreads копчето надолу доаѓаат во кошули Тенок-Одговара и Стандард-Fit.Еден бренд - забавна печати нагласува овој 100% памук секојдневен poplin кошула.Направен во нашиот Потпис Падна Памук за мека, но цврсти, рака.Ние се користат уникатно Наследство се Мијат да се даде нашата облека обичај, живеел во чувствуваат веднаш.Goodthreads' колекција на машка облека направена со нега зема носат-насекаде облека за да на следното ниво.Се создаде може да не-мис спарувања со долги и кратки ракави копчето надолу кошули во стандардни и тенок одговара, плус chino панталони и шорцеви направени од брчка-бесплатни не-железо ткаенина.Со овие класици—и Т-маици, поло маици, и outerwear да се коло од вашиот изглед—Goodthreads е вашиот одат-да за гардероба staples со стилот што го сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент