.

.

Yukon XL ToughGear Ruggedized Вода Трансфер на Полнење | Направени во САД | 12 Volt DC | 5.5 GPM Професионална Одделение Пумпа | Воена Одделение Тешки Случај | Морски, RV, Земјоделството, Ре?

Yukon XL ToughGear Ruggedized Вода Трансфер на Полнење | Направени во САД | 12 Volt DC | 5.5 GPM Професионална

DEN 10318.80

Пристапност
Во достапна форма

Тешки Воени Одделение Случај * Штити од Надворешни Елементи.Високи Перформанси Професионална Одделение Пумпа * 5.5 GPM Литри во Минута.Подготвени за итно се користи надвор од кутијата * Нула собранието е потребно.Одобрен за употреба со вода за пиење * Тивка работа.Користи вклучуваат Морски, RV, Земјоделството и Рекреативни Апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент