.

.

VARWANEO 15 Парчиња Base Поправка Комплет,4/6/8 инчни Алуминиумски Ѕид Поправка Печ Само Лепило Base Дупка Поправка Печ Метал Печ со Проширена самолепливи Мрежа за Пополнувањ

VARWANEO 15 Парчиња Base Поправка Комплет,4/6/8 инчни Алуминиумски Ѕид Поправка Печ Само Лепило Base Дупка Поправка

DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма

{Премиум Материјалот} Ова само лепило екран печ е направен на квалитет на алуминиум и стаклени влакна мрежа материјал со висока јачина,лесен и само-adherent, погодна за репарација на повеќето оштетени површини и ќе остане за долго време. {Пакетот Вклучува} ќе се добие вкупно 10 парчиња ѕид поправка закрпи,1pieces портокалова боја гребење,2 парче 240 ронки sandpaper и 2 парче 600 ронки sandpaper,вклучувајќи 4 парчиња 4 x 4 инчен гипс закрпи ,4 компјутери 6 x 6 инчи ѕид поправка закрпи и 2 парчиња 8 x 8 инчен ѕид поправка закрпи.Ви обезбедува со речиси целосно алатка за полнење, што е доволно за да ги задоволат вашите поправка потреби. {Лесен за Користење} Овие мрежа ѕид поправка закрпи со самолепливи поддршка за лесна апликација,користете sandpaper на песок, скршени површината,се држи на метал страна кон скршени површина или дупка и песок со sandpaper повторно.Ова е едноставна и практична методот на поправка. {Ефективно Поправање Ефект} Base печ со Поправка дупка самолепливи подлога,која обезбедува непречено finish за да се направи вашиот поправка површината рамна и попуштат-бесплатно,и да се постигне убав поправка ефект. {Погоден За Поправка на Дупки} Овие мрежа ѕид поправка на дамки може да се направи ѕид поправка едноставна работа и предизвика помалку base прашина,не е лесно да ' рѓа или ги кородираат, трајни да трае долго време, погоден за поправка на повеќето оштетени ѕид.Производ вовед : Base поправка комплет е погодна за репарација на оштетените ѕидовите и покривите, лесен и брзо да се работи.На base поправка далноводи со самолепливи подлога, санираат површина е мазна, убава, без пукнатини и без разлика со оригиналната ѕидови по поправка.Rustproof алуминиумски панели и висока густина влакна мрежа, добар избор за амандман ѕид дупки.Како да го Користите : 1.Мерење на големината на дупка и употреба 240 ронки sandpaper на песок, скршени површината.2. Кора поддршка хартија на мрежа ѕид поправка печ,се лепат на ѕидот дупка поправка печ во место.3. Капак на далноводи,користете 240 ронки sandpaper и 600 ронки sandpaper да се изедначи санираат област.

Главните карактеристики

Избор на клиент