.

.

Blacksherbet Јастиви Трепет Сјај Прашина (5 грама) за Гурманските Колачи, Десерт, Cupcakes, Украси, Куки, Macarons. Јастиви & Храна Одделение Боење Dusts & Блеска. Кошер (Лист Зелена)

Blacksherbet Јастиви Трепет Сјај Прашина (5 грама) за Гурманските Колачи, Десерт, Cupcakes, Украси, Куки, Macarons.

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

ФДА Одобри и Кошер Заверена Состојки : Храна Одделение - Мика-Базирани Бисерни (E555)(E171) Титаниум Диоксид.Користете го овој Black Sherbet Сјајот Прашина на вашиот опфатени шеќер занает украси за да се постигне висок бисерна сјај, како и метален заврши.Овој производ е погоден за : сува четкање сет, спреј сликарство комплет, бришење прашина бришење прашина и влажно-бришење прашина бришење прашина.100% ЈАСТИВИ ТРЕПЕТ СЈАЈ ПРАШИНА : Одобрени Храна Colourant, Не-токсични, Сјајна, Сатенски Финиш, бришење прашина бришење Прашина во прав.

Главните карактеристики

Избор на клиент