.

.

PoolCandy Holographic Делукс Базен Сплав - 74 х 30

PoolCandy Holographic Делукс Базен Сплав - 74 х 30

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Додадете некоја искра на вашиот ден со Бел Сјај Делукс Базен Сплав од Pool Candy.Околу 6 метри, овој Делукс Glitterfied Базен Сплав е убав начин да се опуштите и да игра во базен!Тоа е направено со тешки-должност ПВЦ за една убава, долго-траен лето искуство, и карактеристики holographic сјајот од сјае и ја менува бојата во сонцето.Долго 74 x 30" површината Ултра-премиум Holographic ПВЦ Трајни ПВЦ ко.Оваа Делукс Holographic Базен Пакет е дизајниран со holographic сребрен материјал кој ја менува бојата во сонцето.Мерење и крупните 72 x 35", на Делукс Базен Сплав е убав начин да се опуштите и да игра во базен!Направени со Pool Candys тешки-должност ПВЦ за една убава, долго-траен лето искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент