.

.

SAJUZEN Женска & Mens Fedora Капи, Две Тон Широк Обод Fedora Капи за Жени Мажи

SAJUZEN Женска & Mens Fedora Капи, Две Тон Широк Обод Fedora Капи за Жени Мажи

DEN 597.36

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Материјал-Fedora Капи Направени за 35%Волна,65%Полиестер.Дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.Две големина опција-во Внатрешноста на шапка обемот M (22.04-22.8"/56-58cm), L (22.8-23.6"/58-60cm),околу гребенот : ,7cm/2.76",околу длабоко 12cm/4.72".Лесно да се Грижи-Лесно да се грижи-исчистени со коњски влакна мека четка или чевли блесок, четка, малку влажна крпа, lint ролери, и хемиско чистење на сунѓерот за дамки.Одличен натпревар-Совршени за било кое време,Каде и да одите, овој широк обод fedora шапка ќе се направи голема прилог на што сите временски услови гардероба.тоа е добар партнер можете да им Верувате и одлични појавување на вашиот одговара.Повод-прекрасна капа за носење додека градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, планинарење, црковните функции, трка ден настаните, па дури и надвор, во свој задниот двор или било какви активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент