.

.

Anycosy Џез Капа за Жени, Две Тон Чувствува Fedora Капи Широк Обод Панама со Појас

Anycosy Џез Капа за Жени, Две Тон Чувствува Fedora Капи Широк Обод Панама со Појас

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

【Божиќ Ден Подароци】Кул џез капа за жените,се надеваме дека оваа џез шапка ќе ви донесе среќа,среќа и задоволство,како на прекрасен дар за да ја искажете вашата blessful на вашето семејство и пријатели.Тока затворање. 【Моден Дизајн】Џез капа за жените има две тон бои спојување дизајн.Носи различни чувство на различни anglesbelt тока дизајн,додава колку жена вкус.Препорачуваме оваа чувствува капа за секого кој цени на модата и кој сака да изгледа жешко!. 【Форма И】Ние подобри чувствува капи за жените пакет,додава заштитна пластична fedora фах,за да се обезбеди црна fedora шапка е гребенот warping и misshapen проблем никогаш нема да ви пречи.Fedora шапка е обемот : 56-58cm/22-22.8 инчи,гребенот : 2.52 инчи/6.4 см, висина : 4.72 инчи/12cm. 【Многу Прилика】Голема црна џез капи за жените носат, паркинг,градинарство,кампување,планинарење,шопинг,патување,патување,црковните функции,и било затворен активности на отворено.Силна комбинација на класичен и мода,каде и да сте,нека ви се фати сите око!. 【Прилагодлива Големина】може да се прилагоди на големината со користење на внатрешен лепенка,Ако мислите дека тоа е премногу лабава,со што се вклопуваат совршено дури и за windy ден.Пена чувствува fedora шапка големина редуктор може да биде прикачен на внатрешноста на sweatband со цел да се направи вашата чувствува капи се вклопуваат добро. 【100% Задоволство】Широк обод fedora капи за жените,65% памук, 35% полиестер материјал,дише и комфорни за сите-ден се носат.Ние ќе се обезбеди целосна наплата или бесплатен замена, ако постои било неисправни со превозот и fedora шапка жените.Дали Сакате Да Биде Повеќе За Ладење?Дали Сакате Голема Outift?Нашите Anycosy Жените Џез Шапка Оди Со Повеќето Секојдневен Тимови!.Anycosy Џез Капи За Жените Е Погоден За Патување,Пешачење,Туризам,Плажа,Базен,Парк,Партија,Градинарството И Активности На Отворено.Жените Џез Капи Детали : .Материјал : 65% памук, 35% полиестер,.Fedora Капи Обемот : 56-58cm/22.22.8 инчи,.Гребенот : 2.52 инчи/6.4 cm.Висина : 4.72 инчи/12cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент