.

.

10pcs/многу Диоди Schottky 100V 2A Преку Дупка НЕ-15 SB2100

10pcs/многу Диоди Schottky 100V 2A Преку Дупка НЕ-15 SB2100

DEN 145.44

Пристапност
Во достапна форма

10pcs/многу Диоди Schottky 100 V 2 A Преку Дупка НЕ-15 SB2100. Развиените Земји се Проценува Време на Испорака : 7-17 дена(trackable),Други земји се Проценува време на испорака : 8-30 дена.- Ние обезбедуваме Платени Препорачана Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Диоди Schottky 100 V 2 A Преку Дупка НЕ-15 SB2100.

Главните карактеристики

Избор на клиент