.

.

Магнетни USB C Адаптер, HAOYU 24Pins Тип C Connector Поддршка Thunderbolt 3 PD 100W 5A Брзо Полнење,20Gb/s за Пренос на Податоци,4K@60 Hz Видео Излез Компатибилен со MacBook Pro/Воздух и Повеќе USB-C Уред

Магнетни USB C Адаптер, HAOYU 24Pins Тип C Connector Поддршка Thunderbolt 3 PD 100W 5A Брзо Полнење,20Gb/s за

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме имајте на ум : Овој магнетни без адаптер кабел.LED индикаторот покажува снабдувањето со електрична енергија статус на PD Полнач.Боја : USB C Магнетни Десен Агол Адаптер(1 Пакет). 【Ултра-Силна Магнетна Сила】 : Оваа магнетен адаптер ние го усвои екслузивно магнет со максимална сила за да се обезбеди тесна поврзаност помеѓу адаптер и USB-C маг-совет.

Главните карактеристики

Избор на клиент