.

.

Swimline Глисер Гумени Деца Плови, Црвена, 45/25/10

Swimline Глисер Гумени Деца Плови, Црвена, 45/25/10

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Црвена и црна жило глисер сплав направен од тешки-должност винил.Карактеристики гумени игра моторни трки и Знаме.Вклучува ПВЦ поправка печ.Се препорачува за 4 години и нагоре.Плови мерки 48" L x 29" В Стил : Црвена Глисер Жило Сплав Базен се Плови.

Главните карактеристики

Избор на клиент