.

.

Груба Доволно Mens Деца Паричникот за Тинејџерски Момчиња во Класичен Кул Тексас Сина

Груба Доволно Mens Деца Паричникот за Тинејџерски Момчиња во Класичен Кул Тексас Сина

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Со Случаен избор на боја keychain во секој подарок пакет.Димензии : обем на отворањето 5 x 9.Груба Доволно Inc.Топ одделение силна магија лента затворање за долготрајна употреба.Димензии : обем на отворањето 5 x 9.4 inch Fabric : мека и висок квалитет на 16 оз платно издржлив материјал fabric Strong магија лента затворање, мазна YKK zipper Features : 1 x големи zippered парични џеб, 1 x внатрешна мини zippered џеб, 5 x картичка слотови, 1 x грб zippered pocket Bonus со 1 x carabiner clip Bonus со 1 x копче ознака синџир носител (по случаен боја).Добар како прв паричникот за децата да го користат премногу.со следните детали и карактеристики : . 4 картичка слотови во внатрешноста за картички.5 инчен, големина на затворање 5 x 3.Специјалниот дизајн со грб патент џеб за брз пристап до пари и мали предмети безбедно со YKK патент.Бонус СЛУЧАЕН избор на БОЈА на копче ознака синџир држачот за дополнителна функција употреба.Груба Доволно паричници се рачно изработени од страна на квалификувани и искусни занаетчии во висока густина крои да се направи паричникот издржливи, цврсти и долготрајни во употреба.Силна магија лента затворање, мазна YKK патент.Доаѓаат со СЛУЧАЕН избор на БОЈА keychain копче ознака функција за бесење на вашиот паричник или копчињата.Смешни подароци со подарок сет пакување и налепници, уникатни подароци за тинејџерски момчиња, девојки, децата, како и возрасните.Фенси и гроздобер, кул и забавен, едноставен и практичен.Груба Доволно одбрани 16 оз платно кој е силен, здрав и тешки.Совршен за различни прилики како што се надвор, патуваат, спорт, забава, училиште, кампување, возење велосипед, риболов и повеќе.Избраните Топ Скратува : Со 16 оз Платно Тексас платно, YKK патент и врвот одделение магија лента затворање која е издржливи во употреба за долготрајни.Carabiner клип е вклучена за брзо клип на вашиот појас јамка или кука на училиште торба, tote торба или било какви други вреќи.Спецификации : .Грб на надворешниот и внатрешниот патент џеб за монети и за мали нешта.Бонус со 1 x копче ознака синџир носител (по случаен боја).Момче Паричникот дизајниран од страна.Овој мал платно паричник е лесно да се стави во предниот или задниот џеб од тинејџерите за возрасни.Ткаенини : мека и висок квалитет на 16 оз платно издржлив материјал ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент