.

.

CFSNCM Clothesline - Стигнале Clothesline од Нерѓосувачки Челик, Облека, Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже String Хотел Стил Тешки (Боја : Б)

CFSNCM Clothesline - Стигнале Clothesline од Нерѓосувачки Челик, Облека, Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик

DEN 3230.64

Пристапност
Во достапна форма

★ Автоматско дизајн : На стигнале облека сушење јаже има повлече прстен, кој може да биде автоматски повече по употребата.Лесен за употреба и да се зачува простор. ★ Двојна заштита : Постои ротари прицврстување се префрлите на главното тело за да се избегне влечење на clothesline за време на процесот на сушење.U-облик безбедност тока може ефикасно да се спречи clothesline од паѓање. ★ Лесно да се инсталира : две монтажа методи, не перфорации или перфорации, лесно да се инсталира за сите ѕидови.Сите монтажа хардвер е вклучена во кутија со инструкции. ★ Материјал : надворешната обвивка е направена од еколошки-пријателски и носат-отпорни, АБС материјал.Секој 304 од не ' рѓосувачки челик clothesline е вткаена од 49 челични жици со добра цврстина, 0.15 CM во дијаметар и 4.2 метри во должина.Надворешниот слој се спакувани во нано - пластика за да се спречи clothesline од носење. ★ Мулти-цел : двојна употреба на жица, повеќе простор, една жица сметководствена 30 кг, со вкупен капацитет од 50 kg.Не се погодни само за домашна употреба, но исто така и за преносни патување clothesline, како што се кампување. - Материјал : ABS + 304 од не ' рѓосувачки челик - Должина на : 4.2 метри - Инсталација метод : без перфорација или перфорација за време на инсталацијата - Максимална толеранција : 30 килограми за една линија, со вкупен капацитет од 50 kg Карактеристики : - Оваа Убава clothesline е совршен избор за вас, вашето семејство и пријатели. - 304 од не 'рѓосувачки челик clothesline, носат-отпорни, не е лесно да' рѓа - Слободно собирање, двојна заштита, побезбедно сушење - Двојна употреба на жици, повеќе простор за складирање, Може да се користи во затворени простории и outdoors2. Грешка 1-3 cm, бидејќи производот се мери со рака.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме за разбирањето.3. Ние продаваме самостојна сува полици.Екранот декорација за сите други предмети и не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент