.

.

Злато Пети Жените Ултра Мека француски Квартал Чорапи, 3-Парови

Злато Пети Жените Ултра Мека француски Квартал Чорапи, 3-Парови

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 91% Полиестер, 8% Најлон, 1% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Засилен пети.Spandex за совршено се вклопуваат.Злато Пети е златен стандард за квалитет за идните генерации.Еден поглед, еден допир, една носат ви дава сите довербата што треба тоа Злато Пети е бренд за вас.Удобно, конзистентни и трајни.Злато Пети е за луѓе кои знаат кои се тие и знаат што тие сакаат.Мека, трајни памук и целосна перница нога направи Harrington од GOLDTOE идеален за работа и за одмор.Внимателно конструирани со Aqua FX Влага Контрола на технологијата и spandex за Совршено се Вклопуваат, овие чорапи се конструирани да ги задржи нозете кул и сува – без оглед на она што е на дневен ред.Дизајниран со автентична rib изградба во различни marled предиво, на Harrington надополнува било облека, додека обезбедување на лесен стил и во текот на целиот ден удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент