.

.

Intex Жолти Гумени Патка Вози-На, 58 X 58 X 32, за Возраст од 14+

Intex Жолти Гумени Патка Вози-На, 58 X 58 X 32, за Возраст од 14+

DEN 467.28

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за возење, играње или lounging. 2 тешки рачки & 2 воздушни комори.Изградени со трајни 12 мерач винил.Вклучува поправка печ.Надуени димензија : 58" x 58" x 32".возраст Одделение 14+.Големина : Вози-На Float | Стил : Жолта Патка | Дизајн : Вози-На.

Главните карактеристики

Избор на клиент