.

.

24Pcs Grinch Божиќ Cupcake Toppers Црвена и Зелена, Grinch Божиќ Храна Овошје Зема за Grinch Партија Декорација Десерт, Grinch Роденденска Торта Оркестарот,Grinch Божиќ Декорација Материја

24Pcs Grinch Божиќ Cupcake Toppers Црвена и Зелена, Grinch Божиќ Храна Овошје Зема за Grinch Партија Декорација

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Нема Собрание е Потребно : 24pcs црвена зелена grinch cupcake toppers, 4 различни стилови.Нашите grinch cupcake toppers веќе собрани, заштедите време со користење на целосно собрани toppers,совршен за grinch Божиќ партија торта декорација.Grinch Божиќ Украси : Уникатен дизајн, совршено за grinch Божиќ бебе туш партија оркестарот,Божиќ роденден на оркестарот, совршен избор за мини торта оркестарот на различни grinch тема партии.Вистински црвена зелена grinch cupcake toppers се убави.Одговараат за cupcakes овошје tarys и храна, закуски.Мулти Прилики : На црвена зелена grinch cupcake toppers се направени од високо квалитетна хартија, како деликатна grinch тема Божиќ додатоци, може да безбеден за користење на нив, на cupcakes, колачи, овошје, сладолед, мини торта, десерт или било која храна сакате да оркестарот.Одлично за Божиќ Партија Оркестарот : Голема за да го прослават Божиќ одмор со овие Grinch cupcake toppers.Овие забавни и симпатична декорација е сигурен да созд совршен Божиќ Grinch Роденден!Вашето семејство и пријатели ќе љубов нашата вистинска grinch cupcake toppers.Дизајн : високо квалитетен материјал,да ги исполнуваат на вашиот квалитет треба,нашиот производ дизајн ќе се создаде весела атмосфера за grinch Божиќ партија и да го истакнете вашиот собирање, вашето задоволство е наша задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент