.

.

Hamoery Мажи Жени Панк Нерѓосувачки Челик Нож Dagger Синџир Pendant Ѓердан

Hamoery Мажи Жени Панк Нерѓосувачки Челик Нож Dagger Синџир Pendant Ѓердан

DEN 334.80

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,Титаниум Челик.Стил : Мажи Жени Ѓердан.Големина : Синџир Должина : 22inch/55cm,Тежина : 14g.Ако имате било какви прашања или проблем за нараквица, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да ви даде решенија, како и.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент